Mé jméno je Tereza Weber. Odmalička mě zajímá vztah člověka a přírody.  Z toho důvodu jsem šla studovat obor Zoorehabilitace, který se zaměřuje na léčbu lidí pomocí zvířat. Během bakalářského studia jsem se zabývala lidským tělem, fyziologií, anatomií a zároveň i psychikou člověka.

Vzhledem k mému zájmu o lidské tělo jsem absolvovala několik kurzů masáží.  Postupně jsem se začala zajímat i o reflexologii a o to, jak své tělo posílit a v případě nemoci mu pomoci bez chemie. To mě vedlo k 5létému studiu homeopatie u Petra Zachariáše, který patří mezi nejlepší homeopaty v České republice a je uznávaný i v Evropě.  Homeopatie mi pomohla dívat se na člověka z jiného úhlu a pochopit příčiny zdravotních i psychických problémů typických pro dnešní dobu.

Dále jsem si dodělala v roce 2022 kurzy bodové myofasciální techniky pod vedením Jiřího Berana. Tato technika mě zaujala právě z důvodu holistického přístupu – tělo je vnímáno jako celek. 

V roce 2023 jsem absolvovala můj vysněný kurz reflexní terapie pohybového systému těla na chodidlech, pod vedením Evi Marie Horákové, který mi umožňuje pomáhat klientům v širším spektru problémů. Dále jsem absolvovala základní kurz aromaterapie, abych esenciální oleje mohla klientům nabízet na míru a poskytnout jim základní rady i v tomto směru. 

Zastávám názor, že vše, co potřebujeme, máme v sobě a v přírodě kolem nás, stačí to pouze objevit 🙂 

Mým cílem je vést klienty k tomu, aby se ve svém těle cítili dobře, aby se spojili sami se sebou a dovolili si zastavit a odpočinout si. Když je uvolněné fyzické tělo, může být uvolněná i naše psychika a naopak. Vše spolu souvisí, a proto je velmi důležité dopřát péči jak své duši, tak i tělu.

Těším se na Vás, 
Tereza