Mé jméno je Tereza Morávková. Odmalička mě zajímá vztah člověka a přírody.  Z toho důvodu jsem šla studovat obor Zoorehabilitace, který se zaměřuje na léčbu lidí pomocí zvířat. Během bakalářského studia jsem se zabývala lidským tělem, fyziologií, anatomií a zároveň i psychikou člověka.

Vzhledem k mému zájmu o lidské tělo jsem absolvovala několik kurzů masáží.  Postupně jsem se začala zajímat i o reflexologii a o to, jak své tělo posílit a v případě nemoci mu pomoci bez chemie. To mě vedlo k 3létému studiu homeopatie u Petra Zachariáše, který patří mezi nejlepší homeopaty v České republice a je uznávaný i v Evropě.  Aktuálně si dodělávám ještě postrgraduální 2letý výcvik. Homeopatie mi pomohla dívat se na člověka z jiného úhlu a pochopit příčiny zdravotních i psychických problémů typických pro dnešní dobu.

Zastávám názor, že vše, co potřebujeme, máme v sobě a v přírodě kolem nás, stačí to pouze objevit 🙂 

Mým cílem je vést klienty k tomu, aby se ve svém těle cítili dobře, aby se spojili sami se sebou a dovolili si zastavit a odpočinout si. Když je uvolněné fyzické tělo, může být uvolněná i naše psychika a naopak. Vše spolu souvisí, a proto je velmi důležité dopřát péči nejen své duši, ale i tělu.

Těším se na Vás, 
Tereza