Masáž Vám pomůže v uvolnění, odbourání napětí a stresu. Podporuje regeneraci svalů, správnou funkci orgánů  a stimuluje krevní oběh. Pomáhá ke správné funkci oběhového systému a srdce.
Cílem masáže je harmonie těla i duše.

Regenerační klasická masáž / sportovní masáž

Klasická masáž uvolňuje ztuhlé svaly a regeneruje tělo. Je vhodné na ni docházet pravidelně, aby byly účinky lepší a dlouhodobější. 
Sportovní masáž se často využívaná po větší fyzické namáze, přispívá k lepší regeneraci svalů.

Masáže v případě zájmu doplňuji baňkováním. 

Relaxační masáž

Jemnější forma klasické masáže s relaxačními prvky přizpůsobená potřebám klienta. Masáž doporučuji lidem, kteří si chtějí odpočinout, odbourat stres a načerpat novou energii. Zároveň je vhodná pro citlivější klienty.

Indická masáž hlavy

Antistresová masáž hlavy, obličeje, šíje a ramen. Odstraňuje každodenní stres, napětí v ramenou, krku a šíji. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy a vlasů, navozuje pocit duševní pohody, podporuje jasnější koncentraci a myšlení.

Masáž se provádí přes oděv bez použití oleje. Proto je vhodné přijít v pohodlném oblečení. 

Rituální masáž 

Masážní ceremonie, kterou jsem sestavila pro klienty, kteří chtějí od masáže, jak fyzickou tak i psychickou/duševní úlevu a chtějí se ponořit hlouběji do sebe.  Masáž je doplněna o meditaci, očistnou rituální ceremonii a práci s energií. 

Aromaterapie

Všechny druhy masáží lze doprovodit aromaterapií a podpořit tak uvolnění jak na fyzické, tak i na emocionální úrovni. Můžete si vybrat z několika druhů éterických olejů podle Vašich potřeb a nálady. 

 

Relaxujte s levandulí

 

Všichni známe uklidňující vlastnosti levandule.
Je vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, snižuje krevní tlak, ulevuje od depresí, vyčerpání a přispívá k hluboké relaxaci.
Využívá se také k ošetření mastné a problematické pleti.

 

 

 

Usmívejte se s meduňkou

 

Meduňka s citronelou má podobné účinky jako levandule.
Pomáhá relaxaci a uvolnění, podporuje dobrý spánek. Odbourává úzkosti i smutek a v kombinaci s citronelou působí antidepresivně a podporuje dobrou náladu.
Snižuje také krevní tlak, pomáhá při bušení srdce a zažívacích potížích.

 

 

 

Načerpejte energii s citrusy

 

Grep má osvěžující, antidepresivní účinky. Pomáhá při únavě, nervozitě a bolestech hlavy. Napomáhá v odstranění celulitidy, proto je vhodný zejména k masáži hýždí a stehen, ideálně ještě v kombinaci s pomerančem.

Pomeranč také působí antidepresivně, pomáhá proti nespavosti a navozuje pozitivní náladu. V kosmetice je velmi rozšířen pro své účinky na pleť.

 

Dále si můžete vybrat například velmi oblíbenou litseu cubebu, která Vám pomůže se uvolnit a dobít pozitivní energií.  V zimních měsících doporučuji borovici či smrk, cedrové dřevo, skořici, či bylinkový olej devatero kvítí. 

Pokud máte zájem o masáž s aromaterapií a nenašli jste svůj oblíbený esenciální olej,
napište mi.

Průběh masáže a kombinaci masáží ráda upravím podle Vašich potřeb a přání.

Pro masáž používám kvalitní masážní oleje převážně od firmy Saloos.